AKCE

AKCE SDH Zábrodí

 

Počasí nám přálo a proto se mohl uskutečnit již 12. ročník tradiční akce sboru - naším skromným příspěvkem K SVÁTKU ZEMĚ, KTERÝ JE 22. DUBNA Úklid příkopů podél cest od hráze ryb. Brodský a po okraji lesa až k rybníku Pikolomini, včetně části obce Šrutovka.

redaktor
Stitek: 
 
  •  Počasí nám přálo a proto se mohl uskutečnit již desátý ročník tradiční akce sboru - naším skromným příspěvkem K SVÁTKU ZEMĚ, KTERÝ JE 22. DUBNA
redaktor
Stitek: 
 

Sešli jsme se k dokončení sobotní brigády u pomníku v Zábrodí. Provedli terénní úpravy a uklidili kolem pomníku. Potom následovalo občerstvení ve zbrojnici, které zajistili Eliška a Jarda Vlčkovi.

redaktor
Stitek: 
 

Hned druhý den po posvícení jsme se sešli u pomníku v Zábrodí. Bylo potřeba odstranit vzrostlé stromy. Přerostlé cedry prosychaly a kořeny měly prorostlé do pomníku a docházelo k jeho poškozování. Odborníky bylo doporučeno stromy odstranit.

redaktor
 

Zúčastnili jsme se podzimního cvičení Okrsku SDH Červený Kostelec, které se uskutečnilo na hřišti v Zábrodí. Předmětem školního praktického cvičení byla dálková doprava vody ze stroje do stroje. Každý z přítomných sborů plnil přidělený úkol.

redaktor
Stitek: 
Prihlásit se k odběru RSS - AKCE