Brigáda v obci - 13.4. 2018

Uspořádali již 15. ročník - tradiční akce sboru - ÚKLID PŘÍKOPŮ podél cest od hráze ryb. Brodský a po okraji lesa až k rybníku Pikolomini, včetně části obce Šrutovka. Je to náš skromný příspěvek k SVÁTKU ZEMĚ, KTERÝ JE 22. DUBNA. Akce proběhla za pomoci rodin hasičů, za kterou děkujeme. 

Na rozdíl od loňského roku, kdy bylo krásné odpoledne nám letos počasí nepřálo. Začali jsme v pátek a během chvíle se obloha zatáhla černými mraky a foukal příšerný vítr doprovázený deštěm. Proto jsme akci přerušili a pokračovali v neděli odpoledne a s ještě větší účastí vše zdárně dokončili.

Fotografie dokumentují celou akci.

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.